By scottfarris@scottfarris.com we wtorek, 12 września 2023
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 4K
Głosów 0
Właśnie zacząłem korzystać z opcji wstawiania daty i godziny na górze treści mojego e-maila. Jest to pomocne, gdy muszę udokumentować problem i opracować harmonogram. Są dwa małe problemy:

Kiedy Kutools wstawia datę, nad nią znajduje się twardy powrót. Nie jest to wielka sprawa, ale kiedy używam szybkich kroków, aby odpowiedzieć, moja wcześniej napisana wiadomość jest umieszczana nad datą. Zobacz poniżej.

To żądanie zostało odrzucone z powodu braku zamówienia zakupu. Prosimy o ponowne przesłanie z numerem zamówienia.
W poniedziałek 11 września 2023 o 4:33:54 Scott Farris napisał:

Drugą kwestią jest to, że format daty nie pozwala na dodanie „at” pomiędzy datą a godziną, co powoduje, że jest to niepoprawne gramatycznie. Powinienem powiedzieć,

W poniedziałek 11 września 2023 o 4:33:54 Scott Farris napisał:

Wiem, że to dość drobne problemy, ale mam lekkie zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i to mnie niepokoi.

Dziękuję Ci
Scotta Farrisa
Witam,

Dziękujemy za twoją opinię. Przesłałem Twoje sugestie do naszego zespołu programistów do rozważenia w przyszłych wersjach.

Doceniamy Twoją dbałość o szczegóły i poważnie traktujemy Twoje sugestie. Twoje uwagi pomogą nam ulepszyć nasz produkt i zapewnić lepsze doświadczenia wszystkim naszym użytkownikom.

Jeśli masz więcej sugestii lub napotkasz inne problemy, nie wahaj się nas o tym powiadomić. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Amanda
·
8 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post