By ehrlem@gmail.com w czwartek, 05 października 2023 r
Odpowiedzi 0
Lubi 0
odwiedzajacy 1.4 tysięcy
Głosów 0
Cześć ExtendOffice,

Mam tego dość! Torturuję się za pomocą Kutools Outlook od godziny.
!!! Muszę pracować i nie mam czasu bawić się źle zaprogramowanymi procedurami instalacyjnymi!!!!
Wszystkie ich produkty kupiłem. Z możliwości wydajnościowych korzystam może w 5% przypadków. Nieważne, chcę jak najlepiej i płacę za to. Czy potrzebuję Enterprise? Nigdy, ale kupuję Enterprise ze względu na kompletność.
Wczoraj zaktualizowałem Kutools Excel 28 do 29 bez uprzedniego odinstalowania wersji 28. Żadnych problemów, rejestracja pozostała.
Potem zrobiłem to samo z Kutools Outlook. Od wersji 16 do 17.
Nieprawidłowy kod licencji lub nazwa użytkownika. Co za nonsens!
Potem pomyślałem, że może to być wina bezmyślnego, długiego klucza rejestracyjnego z okładkami w formacie PDF.
Następnie umieściłem to w formacie zwykłego tekstu, usunąłem wszystkie przerwy.
Nic nie pomogło!
Następnie odinstalowałem Outlooka za pomocą Revo-Uninstaller Kutools, usunąłem wszystkie pozostałości.
Oczywiście teraz wprowadzone przeze mnie ustawienia również zniknęły. Wielkie dzięki!
Następnie Kutools Outlook został ponownie zainstalowany. Mogłem oszczędzić sobie kłopotów!
Dokładnie ta sama gra, zła nazwa lub klucz.
Bez względu na to, jak potężne może być ich oprogramowanie, ich procedura instalacji jest podziemna!
Warto zastanowić się czy warto zastosować taki klucz rejestracyjny, z którym własne oprogramowanie sobie nie radzi.
Dokąd stąd idziemy?!

Napisałem to wczoraj, Śr. 04.10.2023 22:08
Do tej pory żadnej odpowiedzi, żadnego biletu!
Wyświetl pełny post