Środa, 11 maja 2022
  2 Odpowiedzi
  6.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witam chłopaki, jestem nowy, używając kutools do mojej pracy, mam pytanie, ile urządzeń w 1 kluczu licencyjnym? czy jest zalogowanych maksymalna liczba urządzeń? czy dopóki korzystam z zarejestrowanego adresu e-mail, mogę się zalogować, gdzie chcę? a Kutools jest dożywotnią licencją czy tylko 1 rok? przepraszam, że o to pytam, bo nie rozumiem przeglądu. Dziękuję za odpowiedź
1 lat temu
·
#2705
1
Głosów
odpiąć
Witam,

- ile urządzeń w 1 kluczu licencyjnym? czy jest zalogowana maksymalna liczba urządzeń?
- Możesz zainstalować i używać jednej kopii oprogramowania na licencjonowanym urządzeniu oraz zainstalować inną kopię na urządzeniu przenośnym do użytku przez jednego głównego użytkownika licencjonowanego urządzenia.
Jeśli Licencjobiorca zainstaluje kopię Oprogramowania na Serwerze terminali lub Serwerze Citrix, wymagana jest oddzielna licencja na aplikację komputerową dla każdego komputera stacjonarnego, z którego uzyskuje się dostęp do aplikacji.
[załącznik]licencjonowane urządzenie.png[/załącznik]

- lub tak długo, jak używam mojego zarejestrowanego adresu e-mail, mogę zalogować się, gdzie chcę?
- Można było licencjonować tylko dwa urządzenia (jeden komputer i jedno urządzenie przenośne). Jeśli jednak chcesz użyć go gdzie indziej, możesz uzyskać do niego zdalny dostęp.
dostęp zdalny.png

- Kutools jest dożywotnią licencją czy tylko 1 rok?
- Jest to licencja dożywotnia. Możesz używać zakupionej wersji na zawsze. I obsługuje bezpłatną aktualizację przez 2 lata. Po 2 latach użytkowania, jeśli chcesz zaktualizować go do najnowszej wersji, będziesz musiał odnowić subskrypcję.

Aby uzyskać więcej informacji, patrz https://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html.

Amanda
1 lat temu
·
#2766
0
Głosów
odpiąć
Cześć WaffleDot i użytkownicy, którzy czytają post. Przepraszam, że zaktualizowałem odpowiedź. Zapoznaj się z ostatnią edytowaną odpowiedzią powyżej.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.