Wtorek, 06 sierpnia 2019
  2 Odpowiedzi
  5.4 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Wiem, że mogę skorzystać to to samouczek dotyczący wyodrębniania określonej części z komórki, ale mam do czynienia z następującymi problemami:

Mam arkusz programu Excel z wieloma następującymi informacjami na pojedynczą komórkę:

CN=SEC Cursus Part - schrijven,OU=Afdelingsschijf,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=SEC Cursus User - beheren,OU=Afdelingsschijf,OU=chned,OU=_Organisatie,DC= chned,DC=local^CN=CAG — SAS SMS token,OU=AAC Policies,OU=Kork Tetcher — Advanced Access Control,OU=Application and Groups,OU=Beheer,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^ CN=SEC Mpwn User — beheren,OU=Afdelingsschijf,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=ENV Desktop Office 32-bit,OU=Environment,OU=Groepen,OU=chned,OU =_Organizacja,DC=chned,DC=local^CN=APP GEEN kwarant,OU=Psoch Quarant,OU=Application,OU=Groepen,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=ENV chned ,OU=Środowisko,OU=Groepen,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=Mak – Użytkownicy,OU=Zasady AAC,OU=Knetter Lijp – Zaawansowana kontrola dostępu,OU=Aplikacje i grupy ,OU=Beheer,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=\# chned - Alle medewerkers,OU=Dystrybucja,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local

Muszę wyodrębnić następujące elementy na komórkę >> każdą linię zaczynającą się od „SEC” i kończącą się na „beheren”. Jak widać, tak jest w przypadku 2 linii w tym przykładzie (czasami będzie to prowadzić do 10 razy, a może więcej).

Kiedy korzystam z tego samouczka, otrzymam następujące dane wyjściowe:
SEC Cursus Part - schrijven,OU=Afdelingsschijf,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN=SEC Cursus User - beheren,OU=Afdelingsschijf,OU=chned,OU=_Organisatie,DC=chned, DC=local^CN=CAG — token SAS SMS,OU=Zasady AAC,OU=Kork Tetcher — zaawansowana kontrola dostępu,OU=Aplikacja i grupy,OU=Beheer,OU=_Organisatie,DC=chned,DC=local^CN= Użytkownik SEC Mpwn — zobacz

Ale chciałbym mieć następujące 2 linie jako dane wyjściowe:
- Użytkownik SEC Cursus - beheren
- Użytkownik SEC Mpwn - zobacz

Kto może mi pomóc z tym? Dzięki!
4 lat temu
·
#1993
0
Głosów
odpiąć
Czy ktoś wie? Powinno być możliwe prawda?
4 lat temu
·
#1994
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Spróbuj utworzyć przykładowy skoroszyt i spróbuj ponownie.
Jeśli problem z przykładowym skoroszytem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami za pośrednictwem .
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.