By alllos w niedzielę 17 marca 2024 r.
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 1.6 tysięcy
Głosów 0
Cześć.

Drugiego zakupu dokonałem 1 lutego 2022 r.
Minęły kolejne dwa lata, ale nadal wydaje się, że nie ma tak wielkich funkcji, jak sądzę, więc nie dokonałem jeszcze nowego zakupu.
Czy mogę dokonać aktualizacji do ostatniej aktualizacji 29.10 przed lutym 2024 r.?
Jeśli klikniesz łącze pobierania na stronie 29.10, zostaniesz przeniesiony na stronę pobierania 30.00.
Jeśli to możliwe, chciałbym używać wersji 29.10 z płatnymi uprawnieniami użytkownika.

Dziękuję Ci
Witam,

Dziękujemy za kontakt. Jeśli chodzi o Twoje zapytanie, pamiętaj, że dzięki 2-letniej bezpłatnej obsłudze aktualizacji masz prawo do aktualizacji do wersji wydanych przed 31 stycznia 2024 r. Jednak Kutools dla Excel 29.10 został wydany 26 lutego 2024 r., co oznacza, że ​​możesz aktualizować tylko do wersji 29.00 lub wcześniejszych.

Rozumiemy Twoje pragnienie posiadania najnowszych funkcji i zdecydowanie zalecamy rozważenie odnowienia licencji. Wersja 30.0 wprowadza potężną funkcję AI - Pomocnik AI Kutools, co może znacznie zwiększyć Twoją produktywność i efektywność przepływu pracy.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości.

Amanda
·
1 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post