By Technik000- w środę, 22 grudnia 2021
Odpowiedzi 3
Lubi 0
odwiedzajacy 5.9 tysięcy
Głosów 0
Format pliku MSG zawiera tylko jedną wiadomość w każdym pliku .msg, a format pliku PDF zawiera ogromne ilości danych, które są bardzo pomocne we wszystkich działaniach. Chcę przenieść moje pliki MSG do formatu PDF. Jeśli masz jakieś rozwiązanie do konwersji formatu MSG do formatu PDF, wyjaśnij mi. 
Cześć techie000-,

Przepraszamy, nie mamy teraz takiej funkcji. Wyszukaj online, aby pobrać konwerter. Rozważymy włączenie tej funkcji w naszych przyszłych wersjach.

Jeśli chcesz wyeksportować wiele wiadomości e-mail, aby oddzielić pliki tekstowe / PDF / Html / Csv W programie Outlook, zapoznaj się z tym artykułem: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-outlook/outlook-save-emails-as-text-files.html

Amanda
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Jeżeli posiadasz MS Outlook możesz przeciągnąć do niego plik MSG i użyć narzędzia Importuj Eksport do pliku PST. W przypadku plików PDF możesz przeszukiwać dowolne narzędzie online i łatwo migrować dane MSG do formatu PDF.
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Chcę ci powiedzieć, że jeśli w jakiś sposób uda ci się przenieść dane MSG do EML, możesz przenieść ten plik do PDF za pomocą Mozilla Thunderbird. W przeciwnym razie jedyną nadzieją dla Ciebie jest rozwiązanie innej firmy.
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post